.: Na imieniny do: Antoniego, Henryki i Mariana .: Użytkowników online: 1
 
      Nie masz jeszcze konta? Możesz !
 

Menu główne
Strona Główna
Galeria
 
Komisja Sędziowska
Zarząd
Sędziowie
Obsada
Regulaminy
Komunikaty
Statystyki
 
Mat. Szkoleniowe
Przepisy gry
Testy
Kontrowersje
 
Inne
Download
Katalog stron
Kontakt
 
Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
 
 
  105 litrów krwi na 105-lecie MZPN - 2016-04-26 09:27:50
Rusza akcja krwiodawstwa pod znamienną nazwą "105 litrów krwi na 105-lecie MZPN". W dalszej części newsa pismo od Prezesa Andrzeja Sękowskiego.

Zapewne pamiętacie, że na wiosennych egzaminach sędziów i obserwatorów IV i V ligi ( podokręg Kraków) zainicjowałem nową akcję krwiodawstwa wśród sędziów pod hasłem : „105 litrów krwi na 105 lecie M.Z.P.N.”

Poprzednia akcja zbierania zakrętek nie we wszystkich podokręgach przebiega zadowalająco. Podokręgi Żabno, Wieliczka, Olkusz, Myślenice, Wadowice, Oświęcim, Bochnia nie przekazały ani jednej zakrętki. Sędziowie z Chrzanowa również nie zebrali ani jednej zakrętki ale za to Prezes Podokręgu Chrzanów Józef Cichoń zebrał ok. 8 worków po około 10 kg wagi każdy. Panowie sędziowie da się ? Ano da się jak ktoś chce. Dwa podokręgi oświadczyły mi, że zbierają nakrętki na inną akcję.  Ja im powiedziałem, że nie chcę, aby zabierali komuś zakrętki lecz, aby uzyskali zaświadczenie, że przekazują te zakrętki dla kogoś innego. Do dnia dzisiejszego podokręgi te milczą.

Dwa wielkie okręgi Nowy Sącz i Tarnów zachowują się tak jakby akcji nie było to znaczy nie zbierają zakrętek ale również na ten temat nie rozmawiają. Dotychczasowymi liderami są : Gorlice, Nowy Targ, Limanowa, Brzesko i dzięki prezesowi J. Cichoniowi Chrzanów.

Podokręg Kraków jest specyficzny gdyż Zarząd podokręgu nie propaguje akcji ale pojedynczy sędziowie przywożą mi zakrętki na zebrania plenarne. Jak na Kraków to zbyt mało.

Akcja zbierania nakrętek plastikowych z butelek po wodzie mineralnej po sokach , kosmetykach, kawie, środkach chemicznych trwa nadal i bardzo proszę o zbieranie nakrętek.

 Na najbliższych egzaminach sędziowskich po rundzie wiosennej wyróżniające się pod-okręgi zostaną uhonorowane dyplomami.

Mam nadzieję, że bardzo aktywnie włączycie się do nowej akcji krwiodawstwa.

Bardzo proszę, abyście do 26.IV podali następujące dane:

  1. Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej w Waszym okręgu i podokręgu za akcję krwiodawstwa
  2. Listę osób już oddających krew ( o ile już rozeznałem się  jest to kilkadziesiąt osób).
  3. Listę potencjalnych ( nowych) krwiodawców.

W dniu 6.VI.br czyli w dniu meczu Polska- Litwa zorganizowana będzie jednorazowa akcja oddawania krwi w Krakowie.   Marzeniem moim jest, aby na ten dzień przyjechało do Krakowa możliwie jak największa ilość sędziów i aby oni oddali krew. Popierający ten zamysł Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec zabezpieczył dla sędziów którzy oddadzą krew  bezpłatne bilety na mecz Polska – Litwa ( mamy już 60 biletów).

Do dnia 26.IV br proszę podać listę sędziów którzy mają oddać krew 6.VI i chcą iść na mecz. Proszę podać imię, nazwisko, pesel i nr dowodu osobistego.Do akcji mogą przystąpić również rodziny obserwatorów np ich dzieci a może wnuki. Mnie reprezentować będzie moja córka i zięć. Istnieje możliwość, że w dniu 6.VI zrobione zostanie wspólne zdjęcia i zdjęcie to zamieszczone będzie w monografii jubileuszowej M.Z.P.N.

Akcję tę będę doglądał osobiście a koordynatorem wojewódzkim z ramienia K.S. M.Z.P.N. będzie Grzegorz Jabłoński.W związku z tym, że od pewnego czasu mamy nie najlepszy wizerunek naszymi akcjami ( nakrętki, krwiodawstwo) chcę pokazać, że Małopolscy sędziowie są wrażliwi i chętni do pomocy potrzebującym. Jestem przekonany, że nie będą to działania jednorazowe.

                                                                                    Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                            Andrzej Sękowski

dodał: rafał
|  
 
 
Adres Podokręgu
ul. Sądecka 9
32-700 Bochnia
tel. 507 925 212
 
Nr konta
63 1240 5208 1111
0010 7406 2798
MZPN PPN w Bochni
 
Facebook
 
Kalendarz
Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
 
ˆ 2012 Podokręg Bochnia Wszelkie prawa zastrzeżone.