.: Na imieniny do: Małgorzaty, Marty i Nikifora .: Użytkowników online: 1
 
      Nie masz jeszcze konta? Możesz !
 

Menu główne
Strona Główna
Galeria
 
Komisja Sędziowska
Zarząd
Sędziowie
Obsada
Regulaminy
Komunikaty
Statystyki
 
Mat. Szkoleniowe
Przepisy gry
Testy
Kontrowersje
 
Inne
Download
Katalog stron
Kontakt
 
Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
 
 
  Wybory Przewodniczącego KS TOZPN - 2016-06-06 14:02:55
W rozwinięciu wiadomości można zapoznać się z pismem do Prezesa TOZPN. Po wyborach zaistniała możliwość wyboru Przewodniczącego KS TOZPN przez ogół sędziów. W tym celu pod pismem zbierane są podpisy.


Jako reprezentacja środowiska sędziowskiego Kolegium Sędziów Tarnów chcielibyśmy bardzo serdecznie pogratulować wyboru na kolejną już kadencję, życząc wytrwałości, samych sukcesów i realizacji założonych celów.Mając na uwadze dobro i troskę o rozwój Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, a w szczególności Kolegium Sędziów zwracamy się z uprzejmą prośbą o pilne spotkanie, na którym chcielibyśmy omówić kwestie związane z naszą organizacją i Pana planami względem KS Tarnów.

Ważną kwestią, którą chcielibyśmy poruszyć na spotkaniu to wybór Prezesa naszej organizacji. W związku z tym już teraz prosimy o wyrażenie przez Pana zgody na to, by kandydat na Prezesa Kolegium Sędziów Tarnów został wskazany przez czynnych sędziów piłkarskich z Tarnowa, Brzeska, Bochni oraz Żabna. Taki wybór nastąpiłby w demokratycznym głosowaniu, zaś szczegółowa jego forma określona zostałaby w specjalnie stworzonym na ten cel regulaminie.

 

Prośbę swą motywujemy tym, że taki sposób wyboru umożliwi wyłonienie Prezesa, którego plany, jak również wizja rozwoju Kolegium Sędziów będą spójne z oczekiwaniami sędziów. Bowiem to my- sędziowie mamy największą wiedzę w zakresie funkcjonowania naszej organizacji, na co dzień borykając się z wieloma problemami zarówno organizacyjnymi, jak i stricte sędziowskim (obserwacje, szkolenia, itp).

 

W związku z wyzwaniami stojącymi w świetle zmian w przepisach, postępującą cyfryzacją czy profesjonalizacją sędziowania chcielibyśmy mieć możliwość bezpośredniego wpływu na wybór Prezesa, który doprowadzi do tego, że Kolegium Sędziów Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej będzie się rozwijać, wprowadzi odpowiednie standardy funkcjonowania i szkolenia, przez co stanie się cenioną i docenianą w Polsce organizacją sędziowską.

dodał: rafał
|  
 
 
Adres Podokręgu
ul. Sądecka 9
32-700 Bochnia
tel. 507 925 212
 
Nr konta
63 1240 5208 1111
0010 7406 2798
MZPN PPN w Bochni
 
Facebook
 
Kalendarz
Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 
 
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
 
ˆ 2012 Podokręg Bochnia Wszelkie prawa zastrzeżone.